Brugergrupper – Det Røde Pakhus

Nævnt i brugeraftalen:

Havnen

Henning Jensenhvisholm@live.dk

Lokale avlere

​Joachim Castenschioldjc@borrebygods.dk

SAS Skælskør Amatør Sejlklub

www.sejlsas.dk

Skælskør Roklub

www.skelskørroklub.dk

Skælskør år 2000

www.ar2000.dk

Spis Lokalt

www.facebook.com/SpisLokalt

Grupper, der er godkendt efter etableringen af huset:

Det er bare Damer

Lillian WallinLillianwallin666@gmail.com

Eggeslevmagle SG&IF – Senioridrætten

​Inge Findimfind@stofanet.dk

Folkemusik på Fattiggården

​Jørgen Næsby Rasmussenfolkemusik@hotmail.dk

Juleaftensgruppen

​Jørgen Næsby Rasmussenjuleaften@juleaftensgruppen.dk

Kom og dans

​Lone Gullmajlone.gullmaj@gmail.com

Kreativ Oplysnings Kreds

​Tine Sasstinesass@events.dk

Musisk Forening Skælskør

Michael Lundgaardmusiskforening@gmail.com

Scleroseforeningen

Flemming Erichsenfl.erichsen@slagelse.dk

Skælskør Bestandige Borgerlige Fugleskydningsselskab anno 1842

Heino B. Høghs.b.b.f.1842@gmail.com

Skælskør Billard Club – SBC 76

Tina Bernburgbernburg@mail.dk

Skælskør Lokalråd

​Steen Andresensteen.andresen1@skolekom.dk

Skælskør Marinegarde

​Amalie Kristensen1malle@hotmail.dk

Skælskør Rytmiske Kor

​Connie Olinhjorth.hulby@gmail.com

Skælskør Solskinsmotion

​Inge Bülow Hanseninge41@live.dk

Skælskør Sømandsforening

​David Frederiksendavid@holly.oak.dk

Skælskørgruppen

​Lisa MediciLisa.Medici@skolekom.dk

SpisSammen

​Kirsten Langhornkirstenlskaelskoer@hotmail.com

Storebælt Småbådsklub

​Ole Wormwulfie8@gmail.com

Søndagsklubben og Hit-Club

​Jeanette Falk Jønchjeanette@falk-jonch.dk

Vestsjællands Teaterkreds

​Flemming Pederseninfo@teaterkreds.dk

Veteran Motorcyklens Venner

Niels Bolsbols@mail.dk