Brugergrupper - Det Røde Pakhus

Nævnt i brugeraftalen:

Havnen

Henning Jensen
hvisholm@live.dk

Lokale avlere

​Joachim Castenschiold
jc@borrebygods.dk

SAS Skælskør Amatør Sejlklub

​Bjarne Venø
Bveno@mail.dk

Skælskør Roklub

​​Steen Henriksen
Steen.henriksen@stofanet.dk

Skælskør år 2000

​Pernille Kirkeskov-Hansen
pernille@kirkeskovhnsen.dk

Spis Lokalt

Karsten Rasmussen
info@spislokalt.dk

Grupper, der er godkendt efter etableringen af huset:

Det er bare Damer

Lillian Wallin
Lillianwallin666@gmail.com

Eggeslevmagle SG&IF - Senioridrætten

​Inge Find
imfind@stofanet.dk

Folkemusik på Fattiggården

​Jørgen Næsby Rasmussen
folkemusik@hotmail.dk

Juleaftensgruppen

​Jørgen Næsby Rasmussen
juleaften@juleaftensgruppen.dk

Kom og dans

​Lone Gullmaj
lone.gullmaj@gmail.com

Kreativ Oplysnings Kreds

​Tine Sass
tinesass@events.dk

Musisk Forening Skælskør

Michael Lundgaard
musiskforening@gmail.com

Scleroseforeningen

Flemming Erichsen
fl.erichsen@slagelse.dk

Skælskør Bestandige Borgerlige Fugleskydningsselskab anno 1842

Heino B. Høgh
s.b.b.f.1842@gmail.com

Skælskør Billard Club – SBC 76

Tina Bernburg
bernburg@mail.dk

Skælskør Lokalråd

​Steen Andresen
steen.andresen1@skolekom.dk

Skælskør Marinegarde

​Amalie Kristensen
1malle@hotmail.dk

Skælskør Rytmiske Kor

​Connie Olin
hjorth.hulby@gmail.com

Skælskør Solskinsmotion

​Inge Bülow Hansen
inge41@live.dk

Skælskør Sømandsforening

​David Frederiksen
david@holly.oak.dk

Skælskørgruppen

​Lisa Medici
Lisa.Medici@skolekom.dk

SpisSammen

​Kirsten Langhorn
kirstenlskaelskoer@hotmail.com

Storebælt Småbådsklub

​Ole Worm
wulfie8@gmail.com

Søndagsklubben og Hit-Club

​Jeanette Falk Jønch
jeanette@falk-jonch.dk

Vestsjællands Teaterkreds

​Flemming Pedersen
info@teaterkreds.dk

Veteran Motorcyklens Venner

Niels Bols
bols@mail.dk